VendingOutlet - International Kft. logo

Értékesítő

  • Cég neve

    VendingOutlet - International Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Lovas utca 29.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevőkkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Értékesítési feladatok adminisztrációja, forgalmi számítások
  • Árajánlatok készítése, rendelések rögzítése
  • Részvétel marketing anyagok készítésében
  • Aktív részvétel cég értékesítési stratégiáinak optimalizálásban

Elvárások

  • Tárgyalóképes Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pro-aktív és kezdeményező mentalitás
  • Céltudatos hozzáállás és kreativitás
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelv ismerete
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Támogató betanulási időszak
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Család barát, teljes munkaidő, H-Cs: 7:30-16:00, P:7:30-13:30, szabad hétvége
  • Összetett, változatos munkakör
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör

Céginformáció

  • A VendingOutlet-International Kft a magyarországi piac meghatározó szereplője étel-, ital árusító automaták értékesítése területén. Tevékenységi körünket folyamatosan bővítjük, ahova jelenleg a következő pozícióba keresünk kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintva magyar illetve angol nyelvű önéletrajzzal.