Értékesítő üzletkötő

  • Cég neve

    FERRO Hungary Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Nógrád megye

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív és folyamatos értékesítést végzel a tervezett költségvetési célokat szem előtt tartva
  • Értékesítéssel lefedett régió: Budapest pesti kerületek, Pest megye keleti része, Nógrád/Heves/Borsod megye
  • Új ügyfeleket kutatsz fel, a régiekkel pedig folyamatosan ápolod a kapcsolatot, látogatod őket az értékesítési pontokon, keresed velük az új lehetőségeket
  • Aktívan részt veszel a partnereid részére tartandó ügyféltalálkozók, oktatások, képzések szervezésében;
  • Ügyfeleid számára műszaki tanácsadást nyújtasz
  • Támogatod és koordinálod az információ áramlását a partnereid és a cég ügyfélszolgálata között
  • Részt veszel szakmai rendezvényeken, kiállításokon, vásárokon
  • A területeden marketing és promóciós tevékenységeket folytatsz a cég által meghatározott terv szerint
  • Elemzed ügyfeleid tevékenységét, felméred igényeiket és ezzel párhuzamosan folyamatosan figyeled és elemzed a versenytársakat
  • Munkaköröddel kapcsolatos adminisztrációt, nyilvántartásokat és elszámolásokat naprakészen vezeted

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ne ijedj meg az angol nyelv használatától
  • Értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű a Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) használat
  • Talpraesett legyél és meggyőzően kommunikálj
  • Partnerként tekints az ügyfelekre, vevőkre
  • Cél- és eredményorientált szemlélet jellemezzen
  • Kiegyensúlyozott teljesítményt nyújts
  • Ne okozzon gondot a napi szintű autó vezetés (4000km/hó; heti 4 egész nap), amihez rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal és megfelelő gépjárművezetői tapasztalattal
  • Műszaki affinitás: bemutatófalak és szaniterszerelvények szerelése is a napi rutin részét képezi

Előnyt jelent

- Felsőfokú végzettség
- Épületgépészeti tapasztalat / végzettség
- Szanitertechnika üzletágban szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Velünk hosszú távra tervezhetsz – mi is hosszú távon számítunk Rád (főállású alkalmazotti jogviszony)
  • Juttatási csomagunk biztonságot ad, ugyanakkor motivál (fix bér+ jutalék)
  • Teljesítmény alapú negyedéves és éves bónuszrendszerrel kalkulálhatsz
  • Cafeteriával (Szép Kártya) egészítjük ki a béredet
  • A munkavégzéshez korszerű eszközöket biztosítunk: vállalati autó, laptop, Tablet, telefon
  • Támogató csapatunkban mindig megkapod a szakmai segítséget a munkádhoz
  • Egy családias, ugyanakkor célorientált lelkes csapat tagja lehetsz

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A FERRO Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb szaniter termékeket és gépészeti szerelvényeket gyártó vállalata, hazai leányvállalata a FERRO Hungary Kft. immár 10 éve áll a vásárlók szolgálatában

A "Jelentkezem" gombra kattintva elküldheted magyar és angol nyelvű önéletrajzodat valamint motivációs leveledet