Értékesítő - ügyfélkapcsolati munkatárs (Miskolc)

  • Cég neve

    Navik Up Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a cégünk tulajdonát képező bérgép flotta, hidraulikus önjáró személyemelők, teleszkópos rakodógépek, alumínium gurulóállványok, mobilkerítések műszaki felépítésének, kezelésének, karbantartásának, hibaelhárítási folyamatainak megismerése,
  • potenciális új megrendelők felkutatása, folyamatos kapcsolattartás jelenlegi és új vevőinkkel,
  • ügyfél által megfogalmazott feladat, szakmai probléma részletes megismerése, elemzése és árajánlat kidolgozása, majd prezentálása az ügyfél felé,
  • információ gyűjtés a partnerekről, szerződések előkészítése, dokumentálása, a bérlet folyamatos nyomon követése,
  • az ügyletek önálló, felelős lebonyolítása az ajánlat kiadásától a bérleti esemény lezárásáig,
  • termékeinkkel kapcsolatos műszaki tanácsadások végzése, bemutatók szervezése és lebonyolítása,
  • projekt feladatok,
  • jelentések rendszeres, határidőben történő kitöltése és leadása a vezetők részére.

Elvárások

  • közép vagy felsőfokú végzettség (műszaki előny),
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • pontos, igényes, körültekintő munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • angol és/vagy német nyelv ismerete írásban és szóban
  • nyitottság új ismeretek befogadására
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő, speciális ágazathoz történő csatlakozás
  • hosszú betanulási folyamat (1 év)
  • változatos, kihívást jelentő feladatok (monotonitás nem jellemző)
  • folyamatos tanulási lehetőség
  • lépcsőzetes fejlődési modell
  • próbaidő lejáratát követően: céges autó, notebook, telefon, céges munkaruha, cafeteria
  • alapvető ismeretek elsajátítását követően (kb. fél év) az alapjövedelmen felüli premizált rendszerhez történő csatlakozás,
  • céges nyaraló-apartmanok Balatonlellén
  • hosszú távú munkalehetőség, megbízható munkáltató

Céginformáció

Társaságaink építőipari gépek forgalmazásával, szervizelésével, bérbeadásával és alkatrészek értékesítésével foglalkoznak. Fő termékeink a hidraulikus önjáró személyemelők, kosaras felépítményes járművek, teleszkópos rakodógépek, alumínium gurulóállványok, acél- homlokzati és térállványok és ezek kiegészítő berendezései.
A Navik Up Kft. a NAVIK Group tagja, mely 100%-ban magyar tulajdonú társaság. A NAVIK Group 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, tisztes jövedelmet, ezzel biztonságot nyújt dolgozóinak. Cégcsoportunk tavalyi árbevétele meghaladta a 10 Mrd forintot. Nálunk dolgozni kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a NAVIK cégcsoport olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva küldheti el részünkre.