Értékesítő

  • Cég neve

    TRAVELLER 21 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 86.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Járműveink szabad kapacitásának értékesítése belföldön és nemzetközi útvonalon
  •  Személyszállítással kapcsolatos megrendelések fogadása, feldolgozása, árajánlatok készítése és monitorozása
  • Megrendelések rögzítése, visszaigazolások és szerződések készítése
  • Kapcsolattartás a pénzüggyel, számlázás előkészítése, számlák kiküldése és nyomon követése
  • Kapcsolattartás belföldi és nemzetközi partnereinkkel, megrendelőinkkel
  • Együttműködés alvállalkozóinkkal, autóbuszaik koordinálása
  • Adminisztratív jellegű feladatok: elszámolások, szükséges papírok összekészítése
  • Kapcsolattartás a cég managementjével, heti/havi jelentések készítése
  • Munkaidőn túli telefonos ügyeleti rendszerben való részvétel heti váltásban

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nyelvtudás: Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható, önálló precíz munkavégzés
  • Office programok napi szintű használata
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Precizitás, igényesség a saját munka minőségére vonatkozóan
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Munkaidő: 08:00-17:00 óráig, ebédidővel, hétfőtől-péntekig
  • Versenyképes bérezés + teljesítményarányos bónusz/időszakos jutalmak
  • Barátságos, jó hangulatú családias munkahelyi légkör, jó csapatszellem
  • Szakmai, személyes fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Megbecsülés

Céginformáció

Busline cégcsoportunkhoz tartozó Traveller 21 Kft. 20 éve foglalkozik belföldi és nemzetközi autóbuszos személyszállítással.

Dinamikusan bővülő hazai ügyfélkörünk és nagyszámú ázsiai megrendelőnk magas szintű kiszolgálásához keresünk
Értékesítő kollégát irodai csapatunkba!

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, összetartó, kreatív csapat részese lenni, ahol számítanak az ötleteid és adunk a véleményedre, várjuk jelentkezésedet.

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a megadott email címen.