Értékesítő

  • Cég neve

    TOM-FERR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Acélcső utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Ügyfélkör építése
  • Önálló ügyféltárgyalások főként telefonon keresztül, valamint személyesen
  • Ajánlatok és megrendelések készítése, nyomon követése
  • Piac kutatás
  • Hosszú távú ügyfélkapcsolatok ápolása, fejlesztése

Elvárások

Elvárások:
  • Szakirányú műszaki végzettség erős ipari kereskedelmi tapasztalattal
  • Nagy – és kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelőségteljes hozzáállás
  • Proaktív munkavégzés

Előnyt jelent

Előny:
  • Acélipari területen szerzett ismeret
  • Aktív német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Céginformáció

1994-ben alapított, magántulajdonban lévő Tom-Ferr Zrt. budapesti székhellyel az egyik legnagyobb cső nagykereskedés Magyarországon. Tatai telephellyel, az automotive gyárszegmens megnyitásával a cég gyárt és szolgáltat a nemzetközi autóipari piac számára is.

Ha már rendelkezel tapasztalattal és nyitott vagy új termékek megismerésére, valamint szeretnél és tudnál csapatunk megbízható tagja lenni, akkor itt a lehetőség, várjuk jelentkezésed!