Értékesítő/ Területi képviselő

  • Cég neve

    Economic Trends Kft

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfélkör bővítése a vendéglátóipari szektorban
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Modern szemlélet, nyitottság a gasztronómia irányába

Előnyt jelent

  • Környezettudatos szemlélet
  • Értékesítői tapasztalat
  • A gasztronómiai trendek naprakész ismerete
  • Pest megyei lakóhely

Amit kínálunk

  • br. 326.000 Ft fix bér, valamint teljesítmény alapú prémium
  • Önálló, rugalmas munkaidő beosztás (kizárólag hétköznapi munkavégzés)
  • Új, modern munkaeszközök: cégautó, telefon, laptop
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Teljeskörű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása
  • Valódi előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Országosan, budapesti és dél-magyarországi fókusszal
  • Vidéki lakhellyel is végezhető munka

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is megkerülhetetlen piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig.

A „Gastron”, a „Box Again”, valamint a „Falatozz.hu” iparági márkanevek is a csoporthoz tartoznak. Ebbe a dinamikusan fejlődő cégcsoportba keresünk Értékesítő/Területi Képviselő munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat!