Értékesítő / Területi képviselő

  • Cég neve

    Chef Market Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • új vevő szerzés,
  • túraterv elkészítése, naprakész teljesítése, napi riportok készítése,
  • ajánlatok elkészítése, nyomon követése,
  • tárgyalások lebonyolítása,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • ügyféligények, ügyfél elégedettség felmérése,
  • heti/havi forgalmi kimutatások lekérdezése, elemzése,
  • havi és negyedéves forgalmi tervek elérése,
  • adminisztratív feladatok határidőre való elvégzése.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • kereskedelmi szemlélet,
  • logikus gondolkodás mód,
  • határozott kommunikáció,
  • kiváló kapcsolatteremtő, kapcsolatépítő képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • „B” kategóriás jogosítvány - vezetési gyakorlattal -,
  • MS Word, Excel ismeret.

Előnyt jelent

  • legalább 2 éves területi képviselői tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes, jófej csapat,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai tapasztalatnak megfelelő divízió választás lehetősége (HoReCa, Kis-és nagyker)
  • előrelépési lehetőség,
  • mobiltelefon, laptop, iPad, gépjármű a munkavégzésedhez,
  • rendszeres csapatépítők, rendezvények,
  • ünnepi dolgozói csomagok, ajándékok,
  • kedvezményes fesztivál jegyek,
  • fitness bérlet,
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség,
  • alapfizetés + Jutalékrendszer + negyedéves bónusz.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Fizetési igényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el szakmai önéletrajzod a feladataid részletezésével. (Pályakezdők jelentkezéséhez motivációs levelet is várunk.)