Értékesítő tanácsadó

  • Cég neve

    LEO-NOVA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Fizetés

    Bruttó 300 - 950 Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék Bruttó 100 - 150 Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

·Új céges és lakossági ügyfelek kockázati térképének elkészítése és arra szakmailag megfelelő biztosítási és pénzügyi megoldások kidolgozása szakértő mentor segítségével
·Értékesítési célok elérése
·Aktív részvétel az online értékesítésben
·Meglévő ügyfélkörrel történő folyamatos kapcsolattartás
·Új ügyfelek kiszolgálása

Elvárások

·Felsőfokú végzettség vagy közgazdasági szakirányú érettségi
·Vállakozói szemlélet
·Motiváció, hogy segíts az embereknek
·Számítógépes ismeretek
·Szorgalom és kitartás
·Nyitottság új ismeretek elsajátításához

A kiválasztás során átfogó személyiségtesztet végzünk, mely kitér alapvető számolási és szóhasználati készségekre, illetve értékesítői, tanácsadói és vezetői kompetenciákra. Ez neked is jó visszajelzés, és nekünk is segít a fejlődési terved összeállításában.

Előnyt jelent

·Közgazdasági, kereskedelmi, egészségügyi, jogi, pedagógus diploma
·Értékesítésben szerzett tapasztalat
·Közösségi média menedzselése
·Hajdú- Bihar megye és annak agglomerációjában lévő tartózkodási hely.
·B típusú jogosítvány
·Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

Tervezhető és támogatott vállalkozásfejlesztés, dinamikus fejlődési lehetőség, 5 évig anyagi- és szakértői mentori támogatás, egyéni képességre szabott fejlesztési rendszer, pénzügyi szektorban is átlagon felüli, tartós jövedelem.
·Támogatott célprémium, kiemelt jutalék és bónusz 3 éven keresztül
·Felülről nem korlátos jövedelem
· Kiemelt jutalék- támogatás
·5 éves tartam alatt 15 millió Ft támogatás a kiemelt jutalékon felül!
·Juttatások:
·Kedvezményes egészségbiztosítási csomagok a családtagoknak is
·Szakmai tréningek, konferenciák lehetősége bel- és külföldön
·Mobilflotta saját és családi használatra
·Folyamatos szakmai továbbképzések és tréningek biztosítása
·Üzletpolitikai kedvezmények a cégünk szolgáltatásaiból a családtagok részére is
·Rugalmas munka, home office, hibrid munkavégzés
·Családbarát munkahely (visszatérő kismamáknak is)
·Megbízási jogviszony

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

19 éve a Generali Biztosító Zrt. biztosításközvetítő partnereként vagyunk jelen Debrecenben.
Amennyiben érdekel az értékesítési és tanácsadói szakma, csatlakozz hozzánk! Teljes körű betanítási programmal rendelkezünk.
Célunk, hogy a gyakorlatban is a legjobb szakértőket képezzük ki 3 év alatt.
Etikusan dolgozunk és élethosszig tartó üzleti partnerségre törekszünk.
Csapatunk hitvallása, hogy segítséget nyújtsunk a lakossági és vállalati ügyfeleinknek a változó pénzügyi környezetben.

A jelentkezési gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát!