Értékesítő-tanácsadó

  • Cég neve

    Bono Buda 2017 Kft

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11/1.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 330e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Feladatok
  • vásárlók, érdeklődők kedvessegítőkész kiszolgálása
  • termékek értékesítése
  • áru kapcsolás, ajánlás
  • öltözködési tanácsadás nyújtása
  • árukészlet ismerete
  • ha szükséges, a megfelelő méretre betűzni az alakításhoz a zakót/nadrágot
  • üzlettér tisztán, rendben tartása
  • termékek igényes kihelyezése
  • pénztárgép, bankkártya terminál és raktárkezelő program használata

Elvárások

Elvárások
  • kedves, közvetlen kommunikáció
  • precizitás
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • fejlődésre, tanulásra való hajlandóság
  • életre való, talpraesett személyiség
  • érdeklődés a stílusos, elegáns, igényes öltözködés iránt
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • igényesség a saját külsőre és a környezetre egyaránt

Előnyt jelent

  • férfi ruházattal kapcsolatos ismeretek, méretezés/fazonok
  • közép/felső fokú angol nyelvtudás
  • social media felületek kezelésében való jártasság
  • online marketing iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • nyugodt, stresszmentes munkakörnyezet
  • fiatal, megértő, rugalmas vezető
  • kiadott, kifizetett szabadságok
  • szabad hétvégék biztosítása
  • kötelező ledolgozott óraszám túlórák nélkül
  • korrekt, stabil fizetés
  • fejlődési lehetőség a ruházat, öltözködés, stílus területén
  • marketing tevékenységben, beszerzésben, háttér munkában való részvétel
  • nincs hierarchia, csapatban gondolkozunk

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk egy családi vállalkozás, a szülők a pécsi Árkádban üzemeltetnek 10-12 éve két férfi ruha üzletet nyolc munkatárssal, budapesti boltunkat pedig 2019 decemberében nyitottuk a Corvin Plázában. Miután átvészeltük a Covid járvány, energia válság és háború okozta nehézségeket, üzleteink sikeresebbek mint korábban bármikor.
Egyedi áru készlettel, nagy gonddal összeválogatott, 2-3 havonta megújuló kollekcióinkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy minél ismertebbé tegyük üzleteinket a fővárosban és vidéken egyaránt. Ennek érdekében intenzív marketing tevékenységet folytatunk, rendszeresen fotózásokat szervezünk, és aktívak vagyunk a social media felületeken. Ehhez szívesen fogadjuk új munkatársunk ötleteit és a megvalósításban való segítségét is.
Kiemelten fontos, hogy tanácsadói szolgáltatást nyújtunk a vásárlás mellé, így erre nyitott munkatársat keresünk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, de előnyben részesítjük azokat, akik CV-t is küldenek!