Értékesítő - Székesfehérvár Zone Bevásárlóközpont, Sportfactory

  • Cég neve

    SZINGA-Sport Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Szent Flórián körút 13.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

• Vásárlók teljes körű, magas színvonalú kiszolgálása
• Szaktanácsadás a termékeinkkel kapcsolatban
• Üzlettér és a raktár rendben és tisztán tartása
• Be- és kimenő áru kezelése, adminisztrációja
• Vásárlók panaszainak kezelése
• Kassza kezelése

Elvárások

• Nyitott, magabiztos, pozitív, kommunikatív személyiség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Elkötelezettség a csapat és a vásárlók iránt
• Önállóan és folyamatosan meg tudod oldani a felmerülő problémákat
• Kiváló szóbeli kommunikációs készségekkel rendelkezel
• Tudsz azonosulni azzal a mentalitással, hogy „a vevő az első”, és mindent megteszel annak érdekében, hogy „wow-élményben” részesítsd őket

Amit kínálunk

• Heti célpénz kifizetés hétfőnként: keresd meg hetente, amiért megdolgoztál
• Extra jutalmak: hétvégi eladási versenyek, egyedi ötletek külön díjazása magas értékű tárgyi nyereményekkel
• SZÉP kártya, extra béren felüli juttatás (évi nettó 360.000FT )
• Profitmegosztási program
• DokiApp - employee care program- mert nekünk a Te egészséged az első
• 30% dolgozói kedvezmény saját márkás termékre
• Személyes fejlődésedet e-learning kurzusokkal támogatjuk (értékesítés, operáció, termék tréningek)
• Dolgozói ajánlás program (3 hónap után nettó 30.000 FT, 6 hónap után nettó 30.000 FT, összesen nettó 60.000 FT)
• Csapatépítő események, óriási bulik, koncertek, fesztiválok várnak Rád

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények