Értékesítő/Szaktanácsadó

  • Cég neve

    Kersia Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Kersia termékeinek értékesítése tejelő szarvasmarha és/vagy barmofi- és sertéstelepeken

  • Partnerek rendszeres látogatása
  • Szaktanácsadás és szolgáltatás
    • Termékhatékonysági vizsgálatok nyomonkövetése és riportálása
    • Partnereink belső képzéseinek megtartása
  • Részvétel szakmai rendezvényeken
  • Az előre meghatározott minőségi és mennyiségi célkitűzések teljesítése
  • Vevői adatbázis kezelése

Elvárások

  • agrármérnöki/állattenyésztői végzettség
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • állattenyésztésben és/vagy állathigiéniai vagy állatgyógyászati készítmények értékesítésében szerzett gyakorlat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Segítőkész és jókedvű kollégákat tartalmazó csapatot
  • Változatos munkalehetőséget
  • Széleskörű fejlődési lehetőséget nemzetközi környezetben
  • Szakmai tréningeket és képzéseket
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket – autó, telefon, számítógép
  • Szerződéses munkaviszonyt, versenyképes fizetést és motiváló bónuszrendszert
  • Éves forgalommal arányyos bónusz

Céginformáció

A Kersia a biológiai és élelmiszer-biztonság egyik globális vezetőjeként magas hozzáadott értékű termékekkel és megoldásokkal segíti a betegségek és fertőzések megelőzését az élelmiszer-ellátási lánc minden pontján az állatok és emberek esetén egyaránt:

  • Az élelmiszer-feldolgozó iparág esetén elsősorban a tejfeldolgozókra, a hústermelőkre és készétel-előállítókra koncentrálunk.
  • A gazdaság esetén elsősorban a tejiparra (tőgyhigiéniai termékekre, fejőgépekre stb.), illetve újabban a sertés- és baromfiágazatokra, valamint a takarmánykiegészítők és a levegőn keresztül történő felületfertőtlenítés területeire fókuszálunk.
  • Az egészségügy esetén a katasztrófa sújtotta területek vészhelyzeti víztisztítására, valamint a kórházak felületi fertőtlenítési szükségletére koncentrálunk.

Karrier a Kersiánál
A Kersiánál végzett munka a lehetőségek megragadásáról, a személyes potenciál eléréséről szól:

  • egy fiatal vállalatnál, amely fiatalsága ellenére az összesített szakértelmen alapul;
  • egy olyan vállalatnál, amely gyorsan növekszik, két év alatt több mint duplájára nőtt, és feladatokban és felelősségi körökben is fejlődési lehetőségeket nyújt;
  • egy ipari csoportban, amely értéket teremt a nyersanyagoktól kezdve a megoldások értékesítésén keresztül azok felhasználásáig;
  • egy piaci résztvevőnél, mely a három kontinensen megtalálható telephelyeinek és 90 országba elérő üzleti jelenlétének köszönhetően nemzetközi jelenléttel rendelkezik;
  • egy közepes méretű (1000 alkalmazottal rendelkező) struktúrában, amely lehetővé teszi a vezetők részvételét a munkafolyamatokban, a magas szintű reszponzivitást, és a munkavállalói kapcsolatok barátságos, pozitív megközelítését;
  • egy vállalatot, ahol az alkalmazottak testreszabott képzést és irányított fejlődési tervet kaphatnak;
  • egy csoportot, amely értékeli a csapatai munkáját, és ahol erőfeszítéseket tesznek az egyén készségeinek fejlesztésére a karrierje során, a saját és a csoport érdekében.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.