Értékesítő / Sales representative

  • Cég neve

    PANARINI HUNGÁRIA KFT

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A meghatározott területen meglévő (HoReCa) ügyfelek felé történő folyamatos értékesítés
  • Új ügyfelek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen, telefonon és online
  • Az ügyfeleknél felmerülő igények felmérése
  • Értékesítési megállapodások, szerződések és árajánlatok gondozása
  • Adminisztrációs tevékenységek elvégzése, értékesítési riportok, beszámolók készítése
  • Részvétel az értékesítési tervezési feladatokban
  • Terület forgalmának és nyereségességének növelése
  • Szakmai ismeretek folyamatos bővítése

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási és együttműködési készség
  • Önálló, pontos és felelős munkavégzés
  • Területi képviselői és/vagy HoReCa szektorban szerzett releváns tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány, gyakorlattal

Előnyt jelent

  • A megpályázott régió szerinti lakóhely vagy tartózkodási hely
  • HoReCa szektorban lévő kapcsolati háló
  • Előnyösen értékelendő a frisstermék / hal értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Előnyösen értékelendő a séf tapasztalat
  • Legalább 18 éves kor

Kiegészítő információ

  • A munkavégzés helye elsősorban a képviselő felelősségi körébe tartozó régió

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet, teljesítmény arányos bónuszt
  • Céges gépjárművet
  • Változatos, sokrétű munkát
  • Lehetőséget, hogy a szakmai rutinját, meglátásait és kreativitását egy piaci cég értékesítési tevékenységének fejlesztésében kamatoztassa, valamint kézzelfogható eredményeket hozzon létre
  • Rugalmas munkavégzést biztosító informatikai és kommunikációs eszközöket
  • Kedvezményes munkavállalói vásárlási lehetőséget a cég valamennyi termékére

Céginformáció

A Panarini Hungária Kft. HoReCa értékesítési képviselői munkakörbe keres 1 fő tehetséges és értékesítési tapasztalattal rendelkező kollégát 1 fő BUDAPESTI régió területeire, hogy termékeinkkel még inkább elérhessük a HoReCa szektor szereplőit.

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Pályázatában kérjük mindenképpen jelölje meg, hogy melyik régióra kívánja beadni pályázatát!