Értékesítő / Sales Representative

  • Cég neve

    HRT Spedition Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 224.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Szolgáltatás értékesítés hideghívással: új-, potenciális, főként európai ügyfelek telefonos felkeresése idegen nyelven
  • Partnerkapcsolatok kiépítése és –ápolása, partnerlátogatások
  • A kereskedelmi iparág és a szállítmányozási piac folyamatos monitorozása
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése
  • Szoros együttműködés az értékesítő- és fuvarszervező csapattal, valamint a szakmai igazgatónkkal
  • Hazai- és nemzetközi kiállításokon való részvétel

Elvárások

  • Logisztikai/ szállítmányozási területen szerzett minimum egy éves értékesítői tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol- vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtői készség
  • Sikerorientált hozzáállás
  • Önálló- és átlátható munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szakirányú (logisztikai/ szállítmányozási) végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Bérezés: alap + teljesítménybér + bónusz lehetőség
  • Gyors anyagi fejlődési lehetőség
  • Angol tanulás támogatása és szakmai fejlődést segítő célzott tematikájú tréningek félévenként
  • Zöldövezeti, modern irodai környezet: ergonomikus munkaállomások állítható asztalokkal
  • Relax- és játéksarok: babzsákok, csocsó, biliárd, flipper
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Előrehaladási riportok és rendszeres teljesítményértékelés
  • Belföldi és külföldi workshopok és csapatépítések

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Játéksarok

Céginformáció

Csatlakozz a budapesti Csapatunkhoz!

A 100%-ban magyar tulajdonú HRT Spedition Kft. - a nemzetközi irodákkal is rendelkező HRT cégcsoport tagjaként -, több mint 80 munkavállalójával a hazai szállítmányozási piac kiemelkedő, TOP20-as szereplőjévé nőtte ki magát az elmúlt 10 évben.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük angolul vagy németül beszélő kollégánkat