Értékesítő / Sales Manager

  • Cég neve

    BARI-2006 Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelek / partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
  • Árajánlatok készítése, nagyobb tenderek koordinálása
  • Szoros együttműködés fuvarszervező csapattal és a cégvezetéssel
  • Logisztikai piaci trendek figyelemmel kísérése
  • Értékesíti csapattal közös munka; üzletfejlesztés

Elvárások

  • Minimum 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó- és szervezői készségek
  • Proaktív, rugalmas, segítőkész, lojális személyiség

Előnyt jelent

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Bérezés: ramp-OTE + benefits
  • Cégautó + mobilitási csomag
  • Biztosítási csomag
  • Hybrid munkavégzés; vegyes HO & iroda & terep
  • Céges reggelik
  • Lojalitási program

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A 100%-ban magyar tulajdonú Bari Trans (Bari-2006 Kft.) egy folyamatosan fejlődő, szállítmányozással és raktározással foglalkozó vállalat mely több mint 18 éves tapasztalatával és stabil pénzügyi helyzetével, vezető pozíciót tölt be a déldunántúli régióban.
További fejlődésünk érdekében keresünk egy olyan értékesítő kollégát aki tudásával és tapasztalatával, illetve motivációjával erősíteni tudja a csapatunkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolj egy magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzot.