Értékesítő (csapágyipari termékek)

  • Cég neve

    RUMED Kft.

  • Munkavégzés helye

    4600 Kisvárda

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Csapágyipari, hajtástechnikai termékek és kiegészítő alkatrészek értékesítése
  • Munkaruházati termékek és munkavédelmi eszközök értékesítése
  • Aktív értékesítés: vásárlók megszólítása, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása, felmerülő problémák kezelése
  • Partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Kassza kezelése, számlázási feladatok ellátása
  • Vevői igények rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítói megrendelések készítése
  • Az eladótér készleteinek optimalizálása, leltározása
  • Eseti szállítmányozási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Műszaki beállítottság, kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező készség
  • Megbízhatóság, precizitás, rendszerszemlélet
  • Önálló és hatékony munkavégzés

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki szakmai végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és széles körű béren kívüli juttatások (munkaruha, cafeteria, továbbképzési lehetőségek stb.)
  • Egy műszakos munkarend
  • Stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet, támogató és barátságos légkör
  • Szakmai kihívások, fejlődés és képzések lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A több, mint 30 éve működő RUMED Kft. csapágyipari termékek, kenőanyagok, szerszámok, munkaruházat és egyéni védőeszközök kereskedelmével foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalat.

Ha nem okoz gondot a precíz munkavégzés és szeretnél fiatalos csapatban dolgozni Te lehetsz a mi emberünk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva küldheted el!