Értékesítő

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Fejér

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Több, mint 30 éve a sűrített levegős technikára specializálódott, beszállító partnercégünk értékesítő munkatársat keres!

Értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélkör építése meglévő ügyfelek fejlesztésével és új kapcsolatokkal
  • A technológiai termékkör értékesítése
  • Önálló ügyféltárgyalások főként telefonon keresztül, valamint személyesen
  • Ipari ügyfelek megszólítása és a termék bemutatása
  • Megoldási javaslatok kidolgozása az ügyféligények alapján
  • Ajánlatok, terméktesztek és megrendelési visszaigazolások generálása
  • Hosszú távú ügyfélkapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség erős ipari kereskedelmi tapasztalattal
  • Telesales gyakorlat - szeretsz teelfonálni, és nem riadsz vissza a hideg hívásoktól sem
  • Elkötelezettség a minőség iránt
  • Örömöd leled a kapcsolatépítésben és az értékesítésben
  • Önállóan és felelősségteljesen dolgozol
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari gyártói környezetben szerzett közvetlen tapasztalat
  • Sűrített levegős technológia szakismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jutalék próbaidő után
  • Cafeteria
  • Próbaidő után céges autó magán használatra is
  • Home office lehetőség próbaidő után
  • Rugalmas munkaidő
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!