Értékesítő

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Partnerünk, Magyarország egyik meghatározó munkaerőkölcsönző cége, keresi azt a leendő fiatalos és dinamikus kollégát, aki szívesen csatlakozna hozzájuk.

Értékesítő

pozícióba

Partnerünk téged keres, ha:

  • Szereted a pörgést, munkádat precízen és megbízhatóan végzed
  • Eredményorientált vagy
  • Jól kommunikálsz és otthonosan mozogsz a sales világában
  • Logikádat meghatározza az üzleti szemléletmód

Amivel támogatják a munkádat:

  • Versenyképes bérezés, ami próbaidő alatt kiegészül kezdési támogatással
  • Jutalék és Bónusz
  • Céges autó használat
  • Távmunka lehetőség
  • Szépkártya juttatás
  • All You Can Move sportolási támogatás
  • Gyümölcsnap
  • Fejlődési és Képzési lehetőségek

Elvárások, amik a pozíció betöltéséhez szükségesek:

  • Értékesítési tapasztalat B2B szektorban, kkv és nagyvállalati körben a munkaerő kölcsönzés terén
  • Tapasztalat munkaerőpiaci termékek értékesítésében Magyarországon
  • B kategóriás jogosítvány
  • Közgazdasági (kereskedelmi/HR szakirányú) végzettség
  • Angol nyelvtudás

Mik lesznek a feladataid?

  • Munkaerőpiaci termékek értékesítése Magyarországon,
  • Kapcsolatépítés és erősítés új és meglévő partnerekkel, kapcsolatfelvétel B2B kampányok révén érkező érdeklődőkkel.
  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése és a piaci jelenlét folyamatos erősítése
  • Stratégiai értékesítési tervek kidolgozása
  • A cég képviselése üzleti tárgyalások során
  • Jogszabályok ismerete és naprakészen tartása
  • Az ügyfelekkel történő adminisztráció elkészítése
  • Aktív részvétel riportok és beszámolók elkészítésében a vezetőség számára