Értékesítő

  • Cég neve

    Nimovia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1063 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása, munkaerő kölcsönző szolgáltatások értékesítése (hunting).
  • Meglévő ügyfélkörben további szolgáltatások értékesítése (farming).
  • Elvégzett feladatok rögzítése CRM rendszerben.
  • Ajánlatkészítés az ügyfelek részére.
  • Szerződések előkészítése.

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló, proaktív munkavégzés képessége
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
  • Microsoft Word, Excel, valamint online meeting platformok (Google Meet, Teams, Skype, stb.) magabiztos használat

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan fejlődő, vállalati háttér áll majd mögötted.
  • Teljesítményorientált jövedelem (alapbér + mozgó bér).
  • Folyamatos mentorálást biztosítunk.
  • Szakmai képzéseken, tréningeken vehetsz részt.
  • Lelkes, fiatalos, támogató csapatot.
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget.
  • A munkához szükséges mobiltelefont, laptopot biztosítjuk, szükség esetén „kulcsos” autót.
  • Home office lehetőség

Céginformáció

Bővülő értékesítési csapatunkba keressük munkaerő kölcsönző szolgáltatásokat értékesítő munkatársunkat. Amennyiben rendelkezel értékesítői tapasztalattal és szeretnél egy gyorsan bővülő csapat tagjaként karriert befutni, akkor neked szól ajánlatunk!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzod küld el a "Jelentkezem" gombra kattintás után!