Értékesítő

  • Cég neve

    New York Dental Kft.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Frangepán utca

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • új üzleti lehetőségek, értékesítési csatornák keresése
  • fogtechnikai, illetve fogorvosi termékek értékesítése
  • hosszú távú együttműködések fenntartása/kialakítása a meglevő és a leendő partnerekkel
  • szakmai rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel
  • piaci információk folyamatos figyelemmel kísérése, a konkurencia termékeinek magas szintű ismerte
  • a munkaköri feladatok ellátásához kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása, heti riportok készítése, CRM folyamatos vezetése
  • napi kapcsolattartás és együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel

Elvárások

  • digitális fogászatban szerzett ismeretek
  • legalább 3-5 éves, releváns értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
  • cél és eredményorientált személyiség
  • az MS Office alkalmazások készségszintű használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • minőségi termékpaletta
  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • folyamatos szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat, családias hangulat
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által forgalmazott, meghatározott termékek köréből
  • versenyképes jövedelem, a munkakör ellátásához szükséges munkaeszközök

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A New York Dental Kft. magyar tulajdonú, 30 éve fogászati anyagok és eszközök, továbbá orvosi ruházat kereskedelmében meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Bővülő csapatunkba keresünk értékesítő munkatársakat főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szívesen lenne elkötelezett tagja egy sikerorientált, dinamikus csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzát (.pdf formátumban) a fizetési igénye megjelölésével!