Értékesítő német nyelvtudással

  • Cég neve

    CE Glass Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 4 napos munkahét
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatok készítése, rendelések felvétele
  • Ügyfelek pontos, színvonalas kiszolgálásának biztosítása
  • Régi ügyfelek megtartása, új ügyfelek keresése
  • A cég által megfogalmazott minőségpolitikának a folyamatos érvényesítése
  • Állandó kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő problémák korrigálása
  • Ügyfelek rendszeres, személyes látogatása
  • Reklamációk megfelelő kezelése
  • Szaktanácsadás

Elvárások

  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Területi képviselőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Üvegiparban, nyílászáró iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Szlovák vagy román vagy szerb nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 4 napot dolgozunk egy héten (Hétfő-Csütörtök 07:30-17:00)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét.
  • Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot.
  • Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz).
  • Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
  • Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel.
  • 2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Üdvözlünk!

Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol már 35 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk.
Csatlakozz értékesítési csapatunkhoz Értékesítő / területi képviselő (német nyelvtudással) pozícióba, mi számítunk Rád!