Értékesítő munkatárs - Területi képviselő

  • Cég neve

    Prosperplast Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az anyacég cég által gyártott termékek értékesítése Magyarország egész területén
  • Meglévő partnereink igényeinek felmérése, tanácsadás és ajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása, részletes tájékoztatása a cég tevékenységéről, cég által forgalmazott termékekről
  • Szakmai tanácsadás
  • Megrendelések felvétele, kezelése
  • Reklamációk kezelésében való aktív részvétel
  • Kintlévőségek folyamatos kezelése
  • Elszámolások, kimutatások, riportok készítése

Elvárások

  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Biztos, aktív MS Office (Word, Excel, Power-point) felhasználói ismeret
  • Megbízhatóság, precizitás, megfelelő munkamorál, nyitott, barátságos fellépés, kiváló kommunikációs készség, tanuló- és fejlődőképesség
  • Magabiztos kiállás és kiváló tárgyalóképesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló és rugalmas munkavégzés

Előnyt jelent

  • Releváns, műanyag kertészeti, illetve háztartási termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos anyagi háttér
  • Állandó termékfejlesztés
  • Családias munkakörnyezet

Céginformáció

A Prosperplast Kft. 5 éve működik Budapesten, és azért alakult, hogy az 1993-ban alapított anyacég termékeit értékesítse a magyar piacon.
Anyacégünk minőségi műanyag termékek – virágcserepek, szerszámosládák, háztartási termékek – gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az elmúlt évek során az európai piac egyik meghatározó szereplőjévé vált.
A magyarországi vállalat további expanzió előtt áll, amihez következő lépésként keresünk olyan új munkatársat, akivel hosszú távon tudunk együtt dolgozni cégünk növekedése érdekében.
www.prosperplast.hu

Kérem küldje el önéletrajzát!
Emellett kérjük jelölje meg nagyságrendi fizetési igényét is!