Értékesítő munkatárs 15. kerület

  • Cég neve

    Ardiente Csempeház Kft.

  • Munkavégzés helye

    1154 Budapest, Gábor Áron utca

  • Fizetés

    Nettó 450e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

15. kerületi fürdőszoba szalonunkba keressük új értékesítő-tanácsadó kollégánkat

Elvárások

Kérjük akkor jelentkezz, ha szeretsz
  • értékesíteni,
  • emberekkel foglalkozni,
  • lakótereket berendezni a vevőddel közösen,
  • 3D-ben tervezni vagy azt megtanulni,
  • folyamatosan újdonságokkal foglalkozni a csempéktől a zuhanykabinokon át a fürdőszobabútorokig,
  • szakmai kiállításokon részt venni,
  • lakberendezőkkel, belsőépítészekkel közösen dolgozni

Előnyt jelent

  • ügyfél-, vevőközpontúság,
  • pontosság és precizitás,
  • proaktivitás,
  • jó kommunikációs készség,
  • MS Office programok készségszintű használata,
  • a saját belső informatikai rendszerünk használata,
  • a Virtualdecor (3D-s látvány) programmal tervezés,
  • önálló munkavégzés, de ha kell csapatjáték (pl. a nagyobb projektek esetében).

Amit kínálunk

  • elegáns munkakörnyezet és jó munkafeltételek,
  • bejelentett, teljes fizetés, értékesítés utáni jutalék, bejárási támogatás, karácsonyi jutalom,
  • céges telefon,
  • kül- és belföldi szakmai utak (Spanyolországba, Németországba és Olaszországba),
  • változatos feladatok és egyben kihívások

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Ardiente Kft. több tízéves tapasztalattal rendelkező cég a csempenagykereskedelem és kiskereskedelem területén. Országos jelenlétével a piacon elfoglalt helye jelentős. Az Ardiente Kft. nem csupán egy csempebolt. Mi olyan élményt kínálunk ügyfeleinknek, amelynek során segítünk megteremteni álmaik otthonát. Egyedi stílusú és kiváló minőségű termékeink mellett szakértő tanácsadásunk segítségével mindenki megtalálhatja az igényeinek és ízlésének megfelelő megoldást

A jelentkezés gombra kattintva küldje el önéletrajzát