Értékesítő munkatárs

  • Cég neve

    Divas Home Kft.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 125.

  • Fizetés

    Nettó 380e - 400e Ft havi bér Mozgóbér Nettó 10e - 150e Ft havi jutalék

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Közép és felső kategóriás bútorok, tapéták, szőnyegek, lámpák értékesítése
Vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása bemutatótermünkben, e-mailben a forgalmazott termékekről
Kapcsolattartás belsőépítészekkel, lakberendezőkkel
Árajánlat készítése, megrendelések teljeskörű koordinálása egészen a termékek kiszállításáig
Bemutatótermi leltár elvégzése
Számlázás vásárlók felé, előlegszámlák kiállítása és az előleg, számlaösszeg pénztári átvétele
Pénztár (készpénz) és pénztári bizonylatok kezelése, bankkártyás fizetések kezelése
Fuvarszervezés, árukiadás

Elvárások

Vevőorientáltság
Önálló munkavégző képesség
Intelligens és kommunikatív fellépés a vásárlóval szemben
Elegáns megjelenés
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Számítógépes ismeretek (excel,word,google drive)
Közép vagy felsőfokú végzettség
Minimum 3 év tapasztalat értékesítésben
Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Értékesítői / lakberendezői munkatapasztalat
Alapfokú lakberendezési ismeretek
Tervezőprogramok ismerete (CAD, Archline, PhotoShop)
Lakberendezői végzettség
Alap lengyel, szlovák, olasz nyelvtudás

Amit kínálunk

Stabil, dinamikusan fejlődő cég
Modern, esztétikus munkakörnyezet
Díjmentes parkolás mélygarázsban
Fiatalos, összetartó csapat
Versenyképes fix és motivált jövedelmi rendszer
Jogtisztán bejelentett bér

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Van egy hely Budapesten, Zugló szívében, ahol a design ötvöződik a minőséggel és a funkcionalitással, ahol inspiráló környezetben, szakmai segítség mellett rendezhetjük be otthonunkat. Cégünket, a DiVAS Lakberendezési üzletet néhány évvel ezelőtt, sok éves szakmai tapasztalatunkra támaszkodva alapítottuk meg. Kínálatunkban a szokványos lakberendezési produktumok mellett – lámpák, bútorok, tapéták, szőnyegek, dekorációk –, olyan rendhagyó kanapék is megtalálhatóak, amelyek moduláris kialakításuknak és egyedi tervezhetőségüknek köszönhetően teljes mértékben személyre szabhatóak. Célunk, hogy kiemelkedő termékeinkkel egyre több és több lakást, házat varázsoljunk otthonná – talán te leszel csapatunk legújabb tagja?