Baptista Tevékeny Szeretet Misszió logo

Értékesítő munkatárs (Csongrád-Csanád vármegye)

  • Cég neve

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Stabil pozíciót keresel és hosszú távon gondolkodsz?
Versenyképes, teljesítményarányos jövedelemre vágysz?
Rendelkezel értékesítési tapasztalattal és szeretnél elhelyezkedni egy stabil pozícióban?

Akit keresünk:

Értékesítő munkatárs – Csongrád-Csanád vármegye

 innovatív, hiánypótló szociális szolgáltatások értékesítésére

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Mert munkádat rugalmas munkaidőben tudod végezni
  • Mert egy dinamikus, jó hangulatú, összetartó csapattal dolgozhatsz együtt
  • Mert teljeskörű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra, hogy a munkádban sikeres lehess és folyamatosan fejlődhess
  • Mert itt olyan ismeretekre tehetsz szert, mely az életed minden területét gazdagabbá teheti

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • Ügyfelek felkeresése szűrt és előkészített címlisták alapján
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ajánlási rendszer működtetése
  • Tréningeken való aktív részvétel
  • Elégedettségmérés
  • Adminisztráció

A legalkalmasabb jelöltünk lehetsz:

  • Ha rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal vagy felsőfokú végzettséggel
  • Ha rendelkezel releváns értékesítési tapasztalattal
  • Ha ügyfélorientált gondolkodásod jó problémamegoldó és stressztűrő képességgel párosul
  • Ha képes vagy munkádat precízen, megbízhatóan és önállóan végezni
  • Ha határozott a fellépésed és jól tudsz kommunikálni
  • Ha érzed magadban az elhivatottságot, hogy egy új területen kipróbáld magad
  • Ha B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezel
  • Ha felhasználói szintű informatikai tudással bírsz (World, Excel)

Amit mi biztosítunk:

  • Szerződés egy stabil, jól működő szervezetnél már az első naptól kezdve
  • Hosszú távú, stabil munkahely támogató környezetben
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Garantált jövedelem a betanulás idejére
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Csongrád-Csanád vármegye és vonzáskörzete

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs