Értékesítő mérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Egy olyan szakemberekből álló csapat, akik a mindennapokban a technológiai fejlődéssel dolgoznak,

rajonganak a robotokért ,automatizációért modern gépekért.CNC gépek forgalmazásával foglakozó partnercégünk számára a jelentősen megnövekedett piaci igények miatt az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • A cég által forgalmazott CNC gép kiegészítők értékesítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok kidolgozása, nyomon követése (vevői, beszállítói oldalról)
  • Logisztikai folyamatok támogatása (fuvarozási ajánlatkérés, szállítások nyomon követése)
  • Beérkező áruk kezelése, nyilvántartásba vétele, raktározása, továbbítása a vevők felé
  • CRM rendszer kezelésében való aktív részvétel (Odoo)
  • Folyamatos, napi ügyfélkapcsolat meglévő és új ügyfelekkel
  • Riportok, beszámolók készítése

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Laptop
  • Szakmai trénigek,képzések

Munkavégzés helye: Budapest