Értékesítő mérnök

  • Cég neve

    HAJDU Autotechnika ZRt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, a velük való együttműködés bővítése.
  • Új vevők felkutatása, az árbevétel dinamikus növelése, a cég szabad gyártó kapacitásának hasznosítása (gyártóeszköz- és, alkatrészgyártás)
  • Közreműködés a termékportfolió fejlesztésében
  • Egyedi ajánlatok készítése, új projektek elnyerése.
  • Megnyert projektek szerződésének előkészítése és szerződés szerinti végrehajtása
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Gépészmérnöki szakképzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Az autóipari gyártásban hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás.
  • „ B „kategóriás vezetői engedély.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; AutoCAD)
  • Folyamat- és LEAN szemlélet, csapatmunka.
  • Meggyőző és határozott kommunikáció.
  • Gyors, rugalmas problémamegoldó gondolkodás.
  • Eredményorientált, dinamikus személyiség.
  • Mobilitás, utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret előnyt jelent.
  • Vállalatirányítási rendszer (IFS; SAP) ismeret, gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.
  • Érdekes, felelősségteljes munkakör
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó autóipari vállalat.