Értékesítő

  • Cég neve

    MENET-TREND Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 400 - 427 Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

● Értékesítés
● Szakmai tanácsadás (rozsdamentes illetve saválló ipari csavarok)
● Ügyfelekkel való kapcsolattartás
● Számlázási program kezelése

Elvárások

● Türelmes, figyelmes, magas szintű kommunikációs készséggel rendelkező munkatársakat keresünk a csapatunkba
● Minimum középfokú végzettség
● B kategóriás jogosítvány - vezetői GYAKORLATTAL ÉS SZÁNDÉKKAL

Előnyt jelent

● Kereskedelmi végzettség és/vagy gyakorlat
● Angol nyelvtudás
● Román nyelvtudás

Amit kínálunk

● Emberi bánásmód
● Tiszta, rendezett, klimatizált munkaterület
● 8 órás bejelentett munkaviszony
● Folyamatos szakmai fejlődés, értékesítési technikák fejlesztése
● Bérezés a cég pontszámos fizetési rendszere szerint, betanulási időre bruttó 400.000 Ft, betanulási idő után az alapbér bruttó 427.000 Ft
● Az alapbérhez teljesítményarányos mozgóbér adódik hozzá

Céginformáció

30 éve működő, rozsdamentes illetve saválló ipari csavarokat forgalmazó nagykereskedés.