Értékesítő

  • Cég neve

    Masterplast Modulhouse Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Újonnan induló üzletágunk értékesítési, üzleti lehetőségeinek feltárása, feltérképezése, felkeresése.
  • Potenciális ügyfelek felkutatása a célpiacoknak megfelelően, együttműködés kialakítása, kapcsolatok kiépítése, termékünk értékesítése.
  • Tervezőkkel, kivitelezőkkel és beruházókkal való kapcsolat felkutatása, kiépítése, amihez támogatást nyújtunk.
  • PR folyamatokban aktív jelenlét, reprezentációs eseményeken a cég képviselete

Elvárások

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség, sales attitűd megléte
  • Ingatlan értékesítési területen szerzett tapasztalat megléte.
  • Birtokában vagy építőipari ismereteknek
  • Jártas vagy direkt értékesítésben, új ügyfélszerzésben
  • “B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • MS Office (excel, outlook, ppt., word) programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Ingatlanüzemeltetési / ingatlanfejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőanyagok és műszaki megoldások ismerete
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéb juttatások: laptop, telefon
  • Hibrid munkavégzés / vállalkozói státusz
  • Stabil, megbízható 100%-ban magyar tulajdonú munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljes körű műszaki-, és back office háttértámogatás

Céginformáció

A MASTERPLAST Modulhouse Kft a Budapesti Értéktőzsde „PRÉMIUM” kategóriájában jegyzett MASTERPLAST Csoport tagja, melynek fő tevékenysége az üzemi körülmények között történő épület-előregyártás.
Ez az építési mód egy olyan rendkívül szilárd és merev 3D acél vázszerkezeti rendszert jelent, ami üzemi körülmények között, nagyon pontos és részletes tervezést követően, a legmodernebb technológiák és anyagok felhasználásával szinte készre szerelünk és szállítunk ki a telepítés helyszínére.

Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszésedet, küldd el önéletrajzodat!