Értékesítő marketinges

  • Cég neve

    DANIELLA KFT.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítési tevékenység ellátása
  • Új ügyfelek megszerzése
  • Az ügyféllel való egyeztetés során annak felmérése, hogy a portfóliónkból mire lehet még szüksége
  • Az ügyfél érdeklődésének felkeltése a szolgáltatásokat illetően
  • Marketing anyagok előkészítése és terjesztése
  • Online jelenlét és social media platformok kezelése
  • Piackutatás és versenytársak elemzése
  • Kampányok tervezése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • 3-5 év tapasztalat az értékesítési vagy marketing területén
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív hozzáállás és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség és kreativitás

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Tapasztalat az online marketing területén

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: Home office, távmunka
  • Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű, részmunkaidős (4 óra) vagy megbízási jogviszony
Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, és szívesen csatlakoznál dinamikus csapatunkhoz, kérjük, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal és a bruttó havi fizetési igényeddel.
Várjuk jelentkezésed!

Céginformáció

Cégünk érdekeltségi körébe tartozó, Allwins Hungary Kft. elkötelezett támogatója az ONe B2B értékesítési platformnak, amely nagykereskedelmi értékesítésre specializálódott.
Üzleti tanácsadási és IT megoldásainkkal az üzleti működést felgyorsítjuk és lehetővé tesszük a vállalkozások számára, hogy stratégiai kezdeményezésekre összpontosítsanak.

Csatlakozz hozzánk Értékesítőnek amennyiben marketinges vénával is rendelkezel.