Értékesítő

  • Cég neve

    Mala Gastro Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Ügynöki/MLM
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

"... és képzeld, azért fizetnek, hogy éttermekbe járjak!"

Keresed a helyed a vendéglátóipari szoftverek izgalmas világában? Szeretnél egy olyan csapat része lenni, ahol a kreativitás és a szókimondás nem csak elfogadott, de kötelező? Akkor itt a helyed!

Kit keresünk?
  • Kreatív gondolkodókat, akik nem riadnak vissza egy kis agytornától.
  • Ügyes beszélőket, akik képesek eladni egy víziót, mégpedig úgy, hogy az valósággá váljon.
  • Kereskedői véna birtokosait, akik a ‘nem’ választ is képesek ‘igen’-re fordítani.
  • Vadász típusú munkatársakat, akik nem ismernek lehetetlent, ha üzletről van szó.
Mit kínálunk?
  • Egy dinamikus, fiatalos csapatot, ahol a siker a közös munka gyümölcse.
  • Versenyképes juttatásokat, mert tudjuk, hogy a tehetségnek ára van.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, hiszen nálunk a tanulás sosem ér véget.
Ha úgy érzed, a leírás rád illik, és szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol minden nap izgalmas kihívások várnak, akkor ne habozz! Küldd el önéletrajzodat, és találjuk meg együtt a siker receptjét!

Találd meg a szenvedélyt, és végezz olyan munkát, amiben sikereket érsz el és örömet okoz neked.
Mellékállásban és vállalkozói viszonyban végezhető munka, nem csak anyagi függetlenséget érsz el egy piacképes juttatási csomaggal, de teljes mértékben a magad ura lehetsz.

Ne félj belevágni!

Várjuk jelentkezésedet, hogy együtt írjuk tovább a vendéglátóipar jövőjét!

Küldj e-mailben egy rövid bemutatkozót és csatolj hozzá egy önéletrajzot, hogy megismerhessük a készségeidet és tapasztalataidat.