Értékesítő

  • Cég neve

    Káplár Fatelep Kft.

  • Munkavégzés helye

    7636 Pécs, Laufer dűlő 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A pécsi telephely kereskedelmi folyamatainak irányítása, napi operatív feladatok elvégzése, szem előtt tartva a csapatmunkát és a hatékony működést
  • A telephelyre érkező vásárlók gyors, szakszerű, pontos kiszolgálása a kollégákkal együtt
  • Kapcsolattartása a beszállítókkal, kiemelt vevőkkel
  • Áruszállítási ütemterv készítése
  • Raktáros és sofőr munkatársak munkaszervezése
  • Kassza kezelése
  • Riportok készítése a tulajdonosok felé
  • Leltárak előkészítése, lebonyolítása

Elvárások

  • Határozott, de ugyanakkor nyitott személyiség vagy
  • Felelősségteljesen gondolkodsz
  • Nem riadsz vissza az adminisztrációtól, munkaszervezéstől
  • Vevőorientált, ügyfélközpontú nézőpontod van
  • Jellemzőid a pontosság, megbízhatóság, megoldásfókuszú szemlélet
  • Tudsz csapatban és egyénileg is dolgozni
  • Van Microsoft Office ismereted
  • Munkádra igényes vagy

Előnyt jelent

  • Építőanyag-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Láttál már valamilyen vállalatirányítási szoftvert
  • Pécs vagy Pécs környékén élsz

Amit kínálunk

Dinamikusan fejlődő, ambiciózus kereskedelmi vállalkozásként nagyra becsüljük a kollégáinkat, a mindennapi munkánk során igyekszünk megteremteni az egymást segítő, támogató közösséget. Folyamatosan törekszünk szakmai tudásunk fejlesztésére, megoldásfókuszú hozzáállással Vevőink magas szinten történő kiszolgálására.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek küldd el önéletrajzodat bérigény megjelöléssel a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A jelentkezés után hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.