Területi képviselő / értékesítő

  • Cég neve

    IMOBILIARE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest, Illyés Gyula utca

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Workstation
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Karrier és életpályamodellezés!
  • Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy kiemelt figyelmet fordítsunk munkatársainkra, különösen a fiatalokra.
  • A fix alapfizetés biztosítja, hogy a belépő időszakban se kelljen anyagi aggodalmakkal küzdened. Az alapfizetésről való lemondás vállalkozói szemléletet tükröz, és csak rajtad múlik, mikor érzed magadra készen! :)
  • #Stabilfizu #Jólérzemmagam #Fejlődöm!
Feladataid között szerepelnek:
  • Lakások és házak bemutatása, valamint ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Lépésről lépésre betanítunk, hogyan kommunikálj hatékonyan az ügyfelekkel.
  • Ajánlatok felvétele és szerződéskötések végrehajtása.
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel.
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek küldése az aktuális ajánlatokkal kapcsolatban.
  • Betanított munkád mentorprogrammal lesz kiegészítve.

Elvárások

  • Ha úgy érzed, benned több rejlik, mint amit eddig mutattál, nyugodtan hozd ki magadból! :)
  • Fontos számunkra a nyitott hozzáállás.
  • Célorientált gondolkodásra törekszünk.
  • Pozitív személyiségű embereket keresünk. :)
  • Az alapvető Microsoft ismeretek előnyt jelentenek.
  • Az angol nyelvtudás nem szükséges, de ha van, az további előny.

Előnyt jelent

  • Fiatalos megjelenésű jelentkezőket keresünk, és hisszük, hogy nincs lehetetlen, ha elköteleződünk egymás mellett; határ  a csillagos ég !!
  • Érettségi bizonyítvány szükséges.
  • Örömmel fogadunk pályakezdőket is.
  • Fontosnak tartjuk az igényes megjelenést.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatalos csapat, melyben mindenki ösztönzi egymást a folyamatos fejlődésre és sikerek elérésére.
  • Tapasztalataink szerint a kezdő kollégák gyorsan haladnak előre a szakmában, és úgy gondoljuk, hogy mindenki rendelkezik a potenciállal, hogy kimagasló teljesítményt nyújtson.
  • Kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek rendelkezésre állása fontos számunkra, ezért örömmel fogadjuk azokat, akik ebben erősek.
  • Céges eseményeink mindig jó hangulatban telnek, és az iroda falain kívül is sok időt töltünk együtt, kialakítva egy erős közösséget.
  • Ha a pozitív munkahelyi légkör és a kihívásokkal teli napok fontosak számodra, itt a helyed.
  • Karrierlehetőségek széles skáláját kínáljuk, és támogatjuk munkatársaink szakmai fejlődését.
  • Szabad hétvégék
  • Folyamatos képzéseket nyújtunk minden munkatársunknak, hogy lehetőséget kapjanak a fejlődésre és a szakmai előrehaladásra.
  • Hosszú távú munkalehetőségeket kínálunk, és biztosítjuk a stabil karrierépítés lehetőségét.
  • Céges autó és telefon áll rendelkezésre a hatékony munkavégzéshez.
  • Fix fizetést kínálunk, hogy biztonságot nyújtsunk munkatársainknak.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Tecnocasa egy ingatlanügynökségi vállalkozás, amely az ingatlanpiac különböző szegmenseiben működik. Az első irodát 1980-ban alapították Olaszországban, és azóta folyamatosan növekedett és terjeszkedett más országokba is. Az ingatlanpiaci szolgáltatások teljes skáláját kínálja, beleértve az ingatlanértékesítést, -bérbeadást és -befektetést is. A Tecnocasa hálózat egyesíti az egyes országokban működő irodákat, amelyek szorosan együttműködnek és egymást támogatják az üzleti tevékenységükben. A vállalkozás az ügyfeleknek segít az ingatlanvásárlás és -értékesítés folyamatában, valamint egyéb szolgáltatásokat is nyújt, például hitelügyintézést és jogi tanácsadást.

A " Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát