Értékesítő

  • Cég neve

    5G Projekt Kft

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kiemelkedő ügyfélélményre törekszünk, ezért legfontosabb feladatunk, hogy ügyfeleink mindig érezzék figyelmünket.
  • A Vodafone termékeinek és távközlési szolgáltatásainak személyre szabott értékesítése nap, mint nap.
  • Problémáikra megfelelő, azonnali megoldást találni, panaszokat és reklamációkat e szerint kezelni.
  • Új ügyfelek szerzése, meglévők kezelése, kapcsolatfelvétel telefonon és személyesen.

Elvárások

  • Középfokú végzettséged van és magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel rendelkezel.
  • Jól ismered magad, nyitott, alázatos és sikerre éhes személyiség vagy.
  • Szeretsz emberekkel kapcsolatot teremteni. Továbbá nyitott vagy a szakmai fejlődésre és csapatban szeretnél dolgozni.
  • Sokat mosolyogsz, teli vagy energiával.
  • Figyelsz és hitelesen kommunikálsz.
  • Érzel magadban elhivatottságot. Önálló, felelős döntéseket is hozol.
  • Fontosak a céljaid.
  • Pontos, precíz vagy. Fontos számodra, hogy megjelenésed ápolt és igényes legyen.

Amit kínálunk

  • barátságos, támogató csapat
  • hosszútávú, stabil munkahely és fiatalos gondolkodás
  • próbaidő alatt is korrekt bérezés
  • kiemelkedő jövedelem (alap + jutalék)
  • bérezés feletti ösztönző bónusz rendszer
  • korlátlan telefonbeszélgetés és korlátlan adathasználat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Nyitottak vagyunk és fejlődünk, ezért most is keressük az új lehetőségeket. Hiszünk benne, hogy mindez csak jó képességű kollégákkal lehetséges. Emberközpontú cégkultúránk és sikereink miatt, büszkék vagyunk arra, hogy a csapat tagjai szeretnek nálunk, a kellemes hangulatú üzleteinkben dolgozni.

Céginformáció

Több mint 10 éve a Vodafone Magyarország Zrt. hivatalos viszonteladói partnere vagyunk. Sikereink kulcsa a kiváló csapatmunkában rejlik. A kiváló ügyfélélmény kiemelten fontos számunkra, ezért elsődleges célunk, hogy kimagasló szolgáltatást nyújtsunk. Magas elvárásokkal tekintünk munkánk minőségére, és olyan jelentkezőket várunk, akiknek ez szintén fontos és hozzá tudnak járulni cégünk sikereihez.

Csak fényképes önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.