Értékesítő (építőipari termék)

  • Cég neve

    WPC WOOD & PLASTIC Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 86.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Álláslehetőség Magyarország piacvezető WPC (Wood-Plastic Composite) teraszburkolatokat, kerítéselemeket és falburkolatokat forgalmazó cégénél!
Fiatalos csapatunkba keresünk értékesítő kollégát teljes munkaidőben.

Értékesítésben szerzett releváns tapasztalat szükséges, azaz legalább 2-3 év gyakorlattal rendelkezik.

A kollégánk munkája lesz:
-Érdeklődők és vásárlók személyes fogadása
-Email-es megkeresések kezelése
-Árajánlatok készítése
-Számlázó/raktárkezelő program használata
-Telefonos megkeresések kezelése

Elvárások

Keressük azt a leendő kollégát, aki:
-Képes csapatban dolgozni
-Képes önállóan dolgozni
-Képes a logikus gondolkodásra
-Műszaki orientált
-Tisztában van a négyzetméter, folyóméter, méter, milliméter fogalmakkal, s ezeket alkalmazni tudja a gyakorlatban
-Jó problémamegoldó képességű
-Türelmes, tisztelettudó és ügyfél-orientált
-Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik
-Angol nyelv ismerete

Előnyt jelent

-Építőipari termékek értékesítésében szerzett releváns tapasztalat
-Tervezőprogramok (pl. CAD) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

-Igényes munkakörnyezet, klimatizált, szép irodában
-Bejelentett munkaviszony
-Családias légkör, jó csapat
-HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG 09-17h munkaidő
-Kiszámítható, fix jövedelem

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezését.  Szívesen fogadjuk, ha a fizetési igénye is szerepel benne.