Értékesítő - divattanácsadó

  • Cég neve

    SILKO 2012 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Andrássy út 9.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a vezetők munkájának támogatása, asszisztensi feladatok ellátása
  • beérkező e-mailek, telefonok kezelése, kapcsolattartás ügyfelekkel és partnerekkel
  • a vendégek házigazdaként történő fogadása, a brand bemutatása, ruhák eladása, értékesítése, ajánlása
  • a vezető tervező munkájának támogatása
  • vásárlói igények folyamatos monitorozása, megrendelések felvétele, próbák szakmai vezetése
  • a pozícióhoz tartozó adminisztratív és tervezési teendők ellátása

Elvárások

  • szakirányú végzettség, például divattervező, divatmenedzser
  • kellemes személyiség, barátságos kommunikáció az ügyfelekkel
  • ápolt, igényes megjelenés, jó helyzetfelismerő készség, önállóság
  • magabiztos, felsőfokú (C1) angol nyelvtudás
  • számítógép magas szintű felhasználói ismerete
  • magabiztos fellépés, értékesítői attitüd
  • divattal, egyedi ruhákkal, tervezéssel, öltözködéssel kapcsolatos 1-3 év szakmai tapasztalat, van tapasztalatod prémium divatmárka értékesítésében

Előnyt jelent

  • dolgoztál már filmforgatásokon, tévében stylistként vagy öltöztetőként szereztél gyakorlati tapasztalatot
  • az angol mellett más idegen nyelvet is ismersz
  • van projectkezelésben, rendezvényszervezésben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

  • kiszámítható, előre tervezhető munkarend és percre pontos elszámolású, versenyképes fizetés
  • folyamatos fejlődési lehetőség a divatmenedzsmenthez kapcsolódó területeken
  • kellemes környezet, lelkes csapat
  • folyamatos képzések, tréningek (értékesítés és öltözködési kultúra)
  • karrier lehetőség

Céginformáció

Az Agnes Silka Andrássy úti divatszalonjában készíti egyedi, legmagasabb igényeknek megfelelő ruhakölteményeit férfi és női vásárlók részére, folyamatosan építi szolgáltatásait, dinamikusan fejleszti a márkát. Keressük kollégánkat alkalmazotti jogviszonnyal vagy megbízási szerződéssel.