MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Értékesítő diákmunka

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Szervita tér 8.

  • Fizetés

    Bruttó 2 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítői feladatok ellátása
  • Adatbázis építés, adategyeztetés
  • Potenciális ügyfelek felkeresése telefonon, e-mailben
  • Ajánlati anyagok készítésében való részvétel
  • Iratok, dokumentumok, igazolványok szkennelése
  • Adatok rögzítése, egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 9:00-18:00 között rugalmasan heti 15-20 órában

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Pontos, precíz munkavégzés, megfelelő kommunikációs készség, SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN IS.
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret (pl. WORD, EXCEL)
  • Ügyfélbarát, udvarias magatartás, magabiztosság
  • Tanulásra való hajlam
  • Olyan diákokat keresünk, akiknek van tapasztalata értékesítési területen (pl. Telefonos direkt értékesítés, Promóciós értékesítés kapcsán), és nem jelent problémát bátran kommunikálni naponta sok új emberrel, céggel, szóban és írásban.
  • Heti minimum 15 óra vállalása kötelező.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hosszú távú munkavállalás
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Munkavégzés helye: Hibrid munkavégzés: 1052 Budapest Szervita tér 8. + Home office 90%-ban

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

Üzletfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk értékesítői feladatok ellátásra nappali tagozaton tanuló diákokat!

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!
​​​​​​​ FONTOS: fényképes Önéletrajzokat várunk, amelyben a tanulmányok mellett az eddigi értékesítői feladatok kapcsán szerzett tapasztalatokat kell részletesen kifejteni.