Értékesítő

  • Cég neve

    CleansBerg Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • az adott régióban az értékesítés megszervezése
  • új ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése végfelhasználók területén
  • akciók és új termékek bevezetése, az értékesítési folyamatos növelése
  • értékesítési területhez tartozó új partnerek rendszeres látogatása, rendelések generálása, piaci lehetőségek felkutatása

Elvárások

  • értékesítési tapasztalat, kiemelkedő eredmények
  • célorientált, dinamikus személyiség, határozott fellépés
  • kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • az adott régió alapos földrajzi ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat

Amit kínálunk

  • egy nemzetközi vállalat által biztosított munkakultúra és környezet
  • versenyképes javadalmazás, stabilitás, biztos munkáltatói háttér, hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges technikai eszközök (szolgálati gépjármű, tablet, telefon)
  • teljes körű és folyamatos értékesítési és szakmai képzések
  • fiatalos csapat, multinacionális munkakörnyezet
  • azonnali kezdési lehetőség
  • egyéni vállalkozóknak is nyitott a pozíció

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A CLEANSBERG Kft. kimagasló jövedelemcsomaggal, jutalékkulccsal és karrierprogrammal várja leendő kollégáit, mely biztosítja mindenki anyagi és egzisztenciális gyarapodását!
A megnövekedett feladatok ellátására felvételt hirdetünk.

Fényképes önéletrajz!