Értékesítő (CAM megoldások) - pályakezdő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek!

Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed.

Most van lehetőség PÁLYAKEZDŐKÉNT is csatlakozni! Betanulásodat 100%-ban támogatják!

A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérnöki szoftverek, rendszerek és szolgáltatások értékesítése,
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok adása,
  • Értékesítési adminisztrációs feladatok (CRM rendszer használata, folyamatos adatfeltöltés, ajánlatok rögzítése, kiadása),
  • Ügyféltalálkozók szervezésében, lebonyolításában való aktív közreműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi GÉPÉSZMÉRNÖK végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk,
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • CAD / CAM megoldások ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Sokoldalú szakmai támogatás a sikeres munkavégzéshez,
  • Magasfokú önállóság biztosítása,
  • Céges autó - korlátlan magánhasználattal a betanulást követően,
  • Közös céges programok, eredmények megünneplése,
  • A vezetőség empatikus és támogató,
  • Fiatalos, családias légkörben dolgozhatsz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 0,5 - 1 éves műszaki VAGY szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat B2B területen,
  • Az iparban szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:
  • Iroda: Budapest XI. kerület
  • Ügyfelek: Magyarország területe
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig betanulás alatt 8.00-16.30 óráig, majd később rugalmas
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!