Értékesítő (Budapest)

  • Cég neve

    Novochem Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Veszprém megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Építőipari, festékipari alapanyagok értékesítése
  • Vevőszegmens ismerete, folyamatos monitorozása
  • Termékportfólió ismerete, műszaki tanácsadás
  • Partnerlátogatások, ügyfélkapcsolatok minőségi fenntartása,
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, megrendelések koordinálása
  • Készletfigyelés, készletgazdálkodás
  • Meglévő és új termékek bemutatása, ajánlása
  • CRM rendszer (Salesforce) használata

Elvárások

  • Vevőközpontú gondolkodás, nyitott, proaktív, sikerorientált személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló döntési képesség, precizitás, rugalmasság, munkatársakkal való hatékony együttműködés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki, kereskedelmi, gazdasági)
  • Műszaki értékesítési, B2B tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Vegyipari, építőipari, festékipari alapanyagokkal kapcsolatos értékesítési tapasztalat
  • Építőipari, festékipari szegmens ismerete
  • Vegyi anyagok, technológiák ismerete, természettudományos érdeklődés
  • CRM rendszerek, Salesforce rendszer ismerete
  • Üzleti kommunikáció szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil multinacionális vállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő, részben otthoni munkavégzés
  • Részvétel a csoportszintű üzletfejlesztésben, folyamatos képzések, tréningek. A termékportfolióval kapcsolatos ismeretek folyamatos fejlesztése.
  • Dinamikus, nemzetközi csapat
  • Egyéb juttatások: teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, céges autó)

Munkavégzés helye:

  • Flexibilis, budapesti központtal

Az állás kezdésének várható időpontja:

  • azonnali

Céginformáció

Az Oqema csoport Európa egyik vezető vegyipari disztribútor cége, forgalma – a 13 ezer termékének és a 29 ezer ügyfelének köszönhetően eléri az 1,3 milliárd eurót. Az immár 100 éves, 1922-ben alapított cég hosszú évtizedeken át hagyományos, stabil családi vállalkozásként határozta meg magát, mely értékei közé tartozik a megbízhatóság, a folytonosság és a fenntartható növekedés. Ma már 23 országban rendelkezik leányvállalattal.

Magyarországon a Novochem Kft. 2015-től az Oqema csoport tagja. A vegyianyagok, agrokemikáliák műanyagok és ipari szerelvények kereskedelmével foglalkozó, folyamatosan növekedő cég árbevétele 33 milliárd forint, több mint 3 ezer vevővel és 4 ezer termékkel, meghatározó szerepet tölt be a vegyipari disztribúcióban.

NOVOCHEM KFT.  Vegyi Üzletága
Vegyi anyagok értékesítéséhez, disztribúciójához, építőipari, festékipari területre Értékesítőt keres!

A NOVOCHEM Kft az OQEMA csoport tagjaként, meghatározó szerepet tölt be Magyarországon a vegyipari termékek értékesítésében, disztribúciójában.

Az építőipari specialitások területén (CASE – Coatings, Adhesives, Sealants and Elastomers) célunk a piaci pozíciók további erősítése, ahol kiemelt jelentőségű a disztribútor által hozzáadott szaktudás, illetve az egyéb szolgáltatás. Csatlakozz hozzánk!

Word vagy Pdf formátumú, fényképes önéletrajzzal, és motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel a „jelentkezem” gombra kattintva

Tájékoztatjuk, hogy a GDPR Önéletrajzok kezelése tájékoztató elérhető a Novochem Kft. weboldalán.