Értékesítő

  • Cég neve

    Best of Food Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • vállalatunk termékeinek értékesítése;
  • a vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • a partnerek teljes körű tájékoztatása termékekről és szolgáltatásokról;
  • új vevők felkutatása;
  • partnerekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása;
  • vevőreklamációk kezelése;

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű, melynek amortizációs költségeit térítjük;
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés;

Előnyt jelent

  • gasztronómiában és értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő vállalati háttér;
  • hétköznapi munkavégzés rugalmas munkaidőben;

Céginformáció

Élelmiszer nagykereskedelmünk főként éttermeket, szállodákat lát el alapanyagokkal.

Jelentkezéshez küld el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat fizetési igényed, valamint a munkakezdés legkorábbi dátumának megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.