Értékesítő (B2B területen - Drone2B)

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ (B2B területen - Drone2B)

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!
Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!

Ezekkel a képességekkel rendelkezel:

  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • Rendelkezel minimum 2 év tapasztalattal műszaki termékek/ szolgáltatások értékesítésében
  • Előny, ha rendelkezel értékesítési tapasztalattal vagy műszaki ismerettel dróntechológia területén
  • Előny, ha van kapcsolati hálód állami, közép- és nagyvállalati szektorban

Mi vár rád a pozícióban?

  • Új üzleti lehetőségeket fedezel fel és ápolod a meglévő üzleti kapcsolatainkat
  • Építed a kapcsolatot állami és vállalati partnereinkkel, hogy a legjobb szolgáltatást nyújthassuk
  • Megismered vásárlóink igényeit és részletes termékinformációkat és szaktanácsadást nyújtasz nekik
  • Szorosan együtt dolgozol a presales és aftersales munkatársakkal az árajánlatok kidolgozásában és nyomon követésében
  • Az értékesített rendszereknek nyomon követed karbantartási folyamatait
  • Együttműködsz a gyártókkal beszállítókkal
  • Részt veszel szakmai oktatásokon és konferenciákon, hogy mindig naprakész legyél a szakmában, akár külföldön is

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
  • Innovatív környezet
  • Izgalmas projektek
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Laptop, telefon
  • Irodai masszázst biztosítunk
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Ha úgy érzed, Te vagy a mi emberünk, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével, illetve pár sorban írd le nekünk, miért szeretnél nálunk dolgozni.