Értékesítő, árkalkulátor

  • Cég neve

    Hatás Reklámstúdió Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Eötvös tér 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árkalkuláció, árajánlatok készítése (nyomdaipari, reklámdekorációs, műszaki projektek, termékek és szolgáltatások) kiküldése az ügyfeleknek, nyomon követés
  • Műszaki megoldások kialakítása közösen az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel és beszállítókkal
  • Beérkező megrendelések feldolgozása
  • A munkafolyamatokat irányító rendszer pontos töltése
  • Termelési feladatok kiadása
  • Termelési folyamatok nyomon követése, ellenőrzése a határidők alapján
  • Bejövő telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Felelős a kiadott munkák határidőre történő elvégzéséért
  • Felelős az általa rögzített és egyeztetett adatok megfelelőségéért
  • Felelős a műszaki adatok pontosságáért

Elvárások

  • Nem okoz problémát az árkalkuláció, a folyamatos számolás
  • Ügyfélközpontúság
  • Komplex műszaki gondolkodásmód
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, jó szervező és együttműködési készség, priorizálás, határidők pontos kezelése
  • Jó kommunikációs képesség, pozitív, nyitott gondolkodás
  • Határozottság
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban is kiválóan tud dolgozni

Előnyt jelent

  • Árajánlat készítésében, árkalkulációban szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki területen, műszaki projektekben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Rugalmasság
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Stabil, hosszútávú munkahely, alkalmazotti munkaviszony, szabad hétvége
  • Kiszámítható munkaidő
  • Összetartó, családias, tapasztalt csapat
  • Minden igényt kielégítő modern, ízléses irodai környezet
  • Szakmai fejlődés

Céginformáció

A Hatás Reklámstúdió Kft. 30 éve offline és online reklámanyagok gyártásával foglalkozik, kis, közepes és multinacionális vállalatok részére. Cégünk Jász-Nagykun-Szolnok vármegye és a környék reklámdekorációs iparágának egyik legmeghatározóbb szereplője. Dekorációs munkáink az egész ország területén megtalálhatóak. Ha te is szeretnél a cégünk sikerének részese lenni, csatlakozz hozzánk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!