Értékesítést támogató munkatárs (műszaki terület)

  • Cég neve

    Fétis Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest, Városkapu utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Fétis Kft.
Kik vagyunk?
Cégünk, a FÉTIS Kft., 1991 óta a hazai minőségi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Kit keresünk?
Csapatunk erősítése céljából keressük Értékesítést támogató munkatárs pozícióba új ismeretek elsajátítására nyitott, értékesítői szemléletmóddal, műszaki érdeklődéssel rendelkező munkatársunkat.
Fontosnak tartjuk a vevőközpontú hozzáállást, együttműködő munkatársi közösséget, folyamatos fejlődést. Ha számodra is fontosak ezek az értékek és szívesen megismernéd a szerszámkereskedelem világát, csatlakozz hozzánk.

Feladatok:

Milyen feladatokkal tudsz hozzájárulni munkánk eredményességéhez?
  • A cég szempontjából stratégiai és kiemelt minősítésű vevőkörrel történő kapcsolattartás.
  • Vevők részére ajánlatok előkészítése.
  • Pályázatok összeállításában való közreműködés.
  • Vevői rendelések feldolgozása, szerződések előkészítése, rögzítése.
  • Teljes értékesítési folyamat nyomonkísérése, adminisztratív támogatása.
  • Vevőkapcsolatokért felelős értékesítők munkájának támogatása (tárgyalásra történő felkészülés, terméktesztelési feladatok ellátása stb.).
  • Belső ügyviteli rendszerek, nyilvántartások kialakítása, működtetése.
  • Adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások, statisztikai elemzések előkészítésében való részvétel.
  • Értékesítési projektekben együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

Ha magadra ismersz a következő sorok olvasása közben, ne habozz jelentkezni!
  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel, és 2-3 év releváns kereskedelmi tapasztalattal.
  • Fontos számodra a vevőközpontú szemléletmód.
  • Műszaki érdeklődésednek köszönhetően szívesen megismernéd a szerszámkereskedelem világát.
  • Számíthatunk kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készségedre, nem riadsz vissza a kihívásoktól.
  • Munkádat pontosan, megbízhatóan, felelősségteljesen végzed.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteidet magabiztosan alkalmazod feladataid elvégzése során (MS Office ismeret, vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk:

Megbízható és dinamikusan fejlődő munkahely lévén mi garantáljuk neked a következőket:
  • Stabil fizetés mellett cafeteria csomagot, munkába járási támogatást, bónuszlehetőséget biztosítunk.
  • Betanulásodat megbízható, támogató munkatársak segítik, akik nagy nyitottsággal várják új csapattagjukat.
  • Jó munkakörülményeket, megfelelő munkaeszközöket biztosítunk.
  • Fontos számunkra a fejlődés, így nyitottak vagyunk újító, fejlesztő ötleteidre, javaslataidra.
  • Hosszútávra tervezünk veled, megbecsüljük munkádat.
  • Szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz, karrierpályát készítünk neked.
  • Egészségprogramunknak köszönhetően feltöltődhetsz (wellness kártya, gyümölcsnap, szemüvegtérítés).
  • Próbaidőt követően home office lehetőséget biztosítunk.

Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, küldd el pályázati anyagodat!