Értékesítést támogató elemző

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • vevők hitelképesség vizsgálata,
  • hitelkeret engedélyezési előterjesztések készítése,
  • vevői tartozások, hitelkeret kihasználtságok rendszeres nyomon követése, heti jelentések készítése a vezetők és kereskedelmi munkatársak részére,
  • céginformációk beszerzése külső adatszolgáltatóktól,
  • napi kapcsolattartás a kereskedelmi és pénzügyi munkatársakkal, vezetőkkel az értékesítési folyamat támogatása érdekében
  • értékesítést támogató IT projektek irányítása: SAP rendeléskezelés robotfolyamat automatizálása, SAP SD ajánlatkérések, Power BI riportolás

Elvárások

  • egyetemi/MSc közgazdász végzettség,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalataktív,
  • szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzési stílus, problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • értékesítést támogató IT projektekben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi mérleg elemzői gyakorlat
  • EXCEL haladó szinten történő ismerete

Amit kínálunk

  • 13 havi alapbér és éves bérfejlesztés,
  • éves teljesítmény alapú prémium a próbaidő lejártát követően,
  • éves bruttó 450.000.-Ft-os Cafeteria keretösszeget,
  • Medicover egészségbiztosítás, a kazincbarcikai telephelyen ingyenes szakorvosi szolgáltatások, szűrőprogramok,
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • flottás telefon-előfizetési csomag a munkavállalók és családtagjaik részére, flottán belüli ingyenes beszélgetési lehetőséggel,
  • vásárlási kedvezmények
  • továbbfejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója Értékesítést támogató elemző munkatársat keres az Operatív Üzletvezetés szervezetébe, kazincbarcikai vagy budapesti munkavégzéssel.