Értékesítést segítő munkatárs - diákmunka

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 700 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-telefonos időpontegyeztetés összeállított lista alapján;
-adminisztratív feladatok elvégzése;
-táblázatok készítése;
-előkészítés és utógondozás.

Elvárások

- aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
- megbízható, kedves, udvarias személyiség, ápolt megjelenés;
- jó kommunikációs készség;
-heti minimum egy nap vállalása napi 6 órában.

Amit kínálunk

-bruttó 1700 Ft-os órabér;
-minden sikeres időpont egyeztetés után 1000 Ft bónusz;
-hosszútávú, rugalmas munkalehetőség;
-szakmai támogatás, betanítás;
-színes, befogadó környezet.

Céginformáció

1868-ban alapított, azóta is piacon lévő Partnercégünk, leányvállalatain és társvállalatain keresztül világszerte kínál életbiztosítási és életjáradék programokat, alkalmazotti juttatásokat, valamint vagyonkezelői szolgáltatásokat. III. kerületi irodájába várja dolgozni vágyó diák Kolléga jelentkezését, bruttó 1700 Ft-os órabérrel, bónusszal, rugalmas munkaidővel, telefonos értékesítést segítő munkatársi pozícióba.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!