Zenit-Flow 11 Kft. - Otthon Centrum logo

Értékesítési vezető

  • Cég neve

    Zenit-Flow 11 Kft. - Otthon Centrum

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Fehérvári út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Használt és új építésű ingatlan értékesítésével foglalkozó csapat toborzása, szakmai vezetése
  • Folyamatos részvétel szakmai képzéseken
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Vállalkozói szemlélet

Előnyt jelent

  • Ingatlan értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Átlátható, pontosan megtervezett karrier
  • Folyamatos szakmai képzések, az alapoktól a mester szintig
  • Kiemelkedő jövedelem, akár több területről is
  • Hosszú távú együttműködés
  • Jó hangulatú munkakörnyezet
  • Az egyéni elképzelések megvalósításának lehetősége

Céginformáció

Több mint 15 éves szakmai háttér, jól felépített képzési rendszer és az ingatlanpiac egyik legelismertebb résztvevője biztosítja számodra a hátteret, hogy sikeres vezető legyél.
Az alapoktól való építkezés izgalma, az általad megválogatott csapat sikereinek szépsége az, ami hosszú távon szakmai megbecsülést és kimagasló anyagi biztonságot eredményez.
Amennyiben szereted a kihívásokat és úgy érzed van benned elegendő erő és kitartás, hogy felépíts egy sikeres csapatot, jelentkezz.

A jelentkezem gombra kattintás után csatold fényképes önéletrajzod és motivációs leveled.