Értékesítési vezető (Telesales)

  • Cég neve

    KEDVENC Kereskedőház Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3200 GYÖNGYÖS, KENYÉRGYÁR út 9..

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A telesales értékesítési csapat (15-20 fő) napi működésének irányítása, koordinálása, támogatása
  • Az értékesítési folyamatok, működési szabályok meghatározása és fejlesztése
  • A csapat motiválása és fejlődésének elősegítése
  • Az értékesítési teljesítmény mérőszámrendszerének nyomon követése, elemzése és a teljesítményről való visszajelzés biztosítása
  • Együttműködés a társosztályokkal (kiemelten beszerzés, területi értékesítés, logisztika) a vállalati célok elérése érdekében.

Elvárások

  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalattal rendelkezel értékesítési területen (FMCG és/vagy HoReCa területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Jártas vagy a Microsoft Office alkalmazások használatában.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességekkel bírsz, és erős érdekérvényesítő vagy.
  • Gyors, hatékony döntéshozatal jellemez, képes vagy prioritásokat állítani és delegálni.
  • Elkötelezett vagy csapatod fejlesztése és motiválása mellett, és képes vagy kreatív ötletekkel hozzájárulni a belső folyamatok fejlesztéséhez.

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel és hosszú távú munkavégzési lehetőséggel várunk.
  • Nyitott, rugalmas és fejlődésorientált vezetőség és csapat fogad, ami elősegíti a hatékony munkavégzést.
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak, amelyek lehetőséget biztosítanak szakmai fejlődésre.
  • Alapbér + célorientált jutalékrendszerű kompenzációs csomagot kínálunk

Céginformáció

A KKH ZRT. piacvezető szerepet tölt be az élelmiszer-nagykereskedelem terén, stabilan ellátva 5 megye HoReCa egységeit, felnőtt- és gyermekétkeztetési konyháit, valamint kiskereskedelmi partnereit. Széleskörű, közel 5000 terméket felölelő kínálatunkban a mélyfagyasztott áruktól kezdve a friss húsokon, halakon, tejtermékeken át a töltelékárukig, szárazáruig, vegyiárukig és non-food termékekig minden megtalálható. Célunk, hogy területünk legnagyobb piaci szereplőinek fő üzleti partnerei legyünk, és ehhez keresünk egy motivált, tapasztalt Értékesítési Vezetőt Telesales Csapatunk élére.

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy dinamikusan fejlődő csapatnak, ahol valódi hatást gyakorolhatsz a vállalat sikerére! A munkavégzés helyszíne: Gyöngyös.