Tatabányai Élményfürdő és Turizmus Nonprofit Kft. logo

Értékesítési vezető

  • Cég neve

    Tatabányai Élményfürdő és Turizmus Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Cseri utca

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Turisztikai értékesítési tevékenység, koordinálása, beleértve az operatív értékesítési tevékenység elvégzését is
  • Új üzleti partnerek, ügyfelek felkutatása, felkeresése, corporate szerződések előkészítése és folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Éves értékesítési terv készítése és nyomonkövetése
  • Csomagajánlatok kidolgozása
  • Saját foglalási rendszer, honlap- és minden értékesítési csatorna folyamatos ellenőrzése
  • Reklámfelületek értékesítése
  • Riportok készítése az ügyvezetés részére
  • Vendégértékelések, visszajelzések kezelése, javaslattétel a változtatásokra
  • Együttműködés a szállodavezetéssel és az értékesítésben érintett kollégákkal a cég egyéb területein

Elvárások

  • Min. 2 év turisztikai- elsősorban szállodai- termékek értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Hostware, D-Edge szoftverek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű felhasználása (kimutatások készítésére)
  • B kategóriás vezetői engedély- saját gépkocsi
  • Jó szervezési és kommunikációs készség, komplex látásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, feladatorientált szemlélet
  • Rugalmasság, adaptivitás, gyors reagálóképesség
  • Proaktivitás
  • Nyitott, barátságos, együttműködő személyiség,

Előnyt jelent

  • Jártasság a dinamikus árazási rendszerekben
  • RoomSome foglalómodul ismerete, kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

- Sokrétű feladatkör
- Kötetlen munkaidő
- Versenyképes bérezés
- Teljesítményértékelést követően bónusz juttatás

Céginformáció

Tatabánya turisztikai portfolióját (élményfürdő, szálloda, turisztikai látogatóközpont) összefogó gazdasági társaságként keressük új kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudja elküldeni részünkre önéletrajzát ill. motivációs levelét. Kérjük a pályázatban a fizetési igény megjelölését.