Értékesítési vezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Budapest szívében található, román-magyar háttérrel rendelkező autóipari partnercégünk egy jövőbe tekintő értékesítési vezető munkatársat keres, aki az értékesítési csapatot példátlan sikerek felé vezeti. A vállalat nem csak autókkal foglalkozik, hanem újra is értelmezi a mobilitást Készen állsz arra, hogy beindítsd a karriered a lendületesen fejlődő autóiparban? Ne keressen tovább! Ha szenvedélyed az innováció, jól érzed magad száguldó környezetben, és stratégiai gondolkodásmóddal rendelkezel, akkor ez a lehetőség neked szól!

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítő csapat koordinálása: Vezetni és inspirálni az értékesítési kollégákat, hogy túlszárnyalják a kitűzött célokat és rendkívüli ügyfélélményt nyújtsanak
  • Üzletfejlesztés előmozdítása: Új piaci lehetőségek felkutatása és kiaknázása a vállalat növekedése érdekében
  • Értékesítési stratégia kidolgozása: Stratégiai kezdeményezések kidolgozása és végrehajtása a bevétel és a piaci részesedés növelése érdekében
  • Az ügyfélkör bővítése: Kapcsolatok ápolása a leendő ügyfelekkel és a B2B értékesítési csatornák támogatása
  • Piackutatás végzése: Az iparági trendek követése és a versenyelőny megszerzéséhez szükséges ismeretek felhasználása
  • Értékesítési jelentések készítése: A teljesítmény nyomon követése és a döntéshozatal megalapozása érdekében mélyreható havi jelentések összeállítása
  • Hatékony kapcsolatépítés: A szervezeten belüli vertikális és horizontális együttműködés elősegítése a közös siker elérése érdekében
  • Magas színvonalú ügyfélkezelés: A kulcsfontosságú ügyfelekkel és partnerekkel való szoros kapcsolattartás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfukő végzettség releváns területen (gazdasági)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet, stratégialkotásban szerzett tapasztalat
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • 5+ év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!