PI-METÁL Fémipari Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Értékesítési vezető

  • Cég neve

    PI-METÁL Fémipari Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Back Bernát utca 8.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítési területtel kapcsolatos célkitűzések, tervezési, szervezési, irányítási, feladatok elvégzése
  • Új piacok felkutatása, piacfejlesztés
  • Külföldi partnerek számának növelése, új exportpiacok és lehetőségek azonosítása
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Üzleti tárgyalások szervezése és lebonyolítása meglévő és új partnerekkel
  • Vevői szerződések megkötése, nyomon követése
  • Értékesítési tervek elkészítése a vállalat stratégiájával összhangban
  • Marketing tervek készítése és végrehajtása, értékesítéstámogató anyagok elkészítése
  • Részvétel a termékek fejlesztésében a piac igényei alapján
  • Értékesítési jelentések készítése
  • Szakmai kiállításokon való részvétel szervezése és azokon történő megjelenés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vevőorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Felelősségteljes, megbízható, precíz munkavégzés
  • MS-Office alkalmazások magasszintű ismerete

Előnyt jelent

  • Fémiparban szerzett releváns tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Online marketing tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan növekvő szervezet
  • Hosszútávú lehetőség, stabil háttér
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör, modern környezet
  • Kreatív, változatos munka

Céginformáció

A Modern Mintaüzemnek minősített PI-METÁL Kft. Szegeden található, dinamikusan fejlődő fémipari vállalkozás. Szolgáltatások széles skáláját nyújtjuk, közte: lézervágás, plazma-láng vágás, vízsugaras vágás, élhajlítás, csőlézer, csőhajlítás, illetve lakatos szerkezetek, gépvázszerkezetek gyártását végezzük. Cégünk EN1090-2, EXC3-ig hegesztő üzemi tanúsítással rendelkezik, és ISO 9001 minőségirányítási rendszert működtet. A PI-METÁL Fémipari Kft. rendelkezik a Dél-alföldi régió legfelszereltebb fémipari műhelyével. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk értékesítési vezető munkatársat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintást követően kérjük, küldje meg nekünk részletes szakmai önéletrajzát. Amennyiben pályázata alapján megfelel a hirdetésben szereplő elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Ha nem kerül be a kiválasztási folyamatba, úgy külön értesítést nem áll módunkban küldeni. Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött anyagokat a pályázat lezárása után töröljük rendszerünkből.